29.09.2007
Maxxx'ymalny Extreme Hyde Park - Warszawa

09.09.2007
Extreme Hyde Park - Ursus

01.06.2007
Dzień dziecka - Grodzisk Mazowiecki

26.05.2007
Juwenalia - Warszawa

20.05.2006
Juwenalia - Warszawa

Znamy już datę kolejnej edycji Pucharu Polski Lion Fresstyle BMX&MTB. 3 edycja jak już wcześniej informowaliśmy odbędzie się w Białymstoku 13 i 14 września, na terenie Skateparku Garaż, oraz pobliskiego Dirtu.

W sobotę 13 września rozegraną zostaną eliminacje w Garażu, a jeśli pogoda pozwoli po eliminacjach zapraszamy na wieczorny Jam na Dirtach.

Niedziela to dzień finałów!

Jak na razie po 2 edycjach w klasyfikacji generalnej w kategorii BMX Pro prowadzi reprezentant Katowic Bartłomiej Zięcina, przed Januszem Pietruczukiem i Piretem, czyli Piotrem Kołodziejem. W tej kategorii, rywalizacja o punkty może być tym ciekawsza, że Pietruczuk to Białostocki rider, jeden z projektantów Garażu, zatem będzie jeździł u siebie.

W MTB, czyli wśród "górali" jak na razie prowadzi Piotrek Dylewski, choć to prowadzenie daje mu tylko fakt, że na ostatniej edycji zdobył maksymalną 100-ke. Taką samą liczbę punktów jak na razie zdobył też jego kolega z Jastrzębia Wojtek Zych, który jest tuż za Piotrem.

Amatorzy na BMX'ach zdominowani są przez Szwarczewskiego i Frątczaka, więc jak widać białostocka edycja może jeszcze sporo zamieszać w generalce.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądały poprzednie edycje zapraszamy Galerii, która na stronie internetowej www.extremehydepark.pl. Tam też możecie sprawdzić Wyniki i znaleźć zgłoszenia do udziału w Pucharze Polski Lion Fresstyle BMX&MTB.

Zapraszamy do Białegostoku i na kolejne edycje.